Чим брокер IQ Option podvod? Pravda o binárním brokerovi

Чим брокер IQ Option podvod? Pravda o binárním brokerovi

Binární opce představují legální investiční nástroj. Princip binárních opcí ніж jednoduchý, ale vytvořit dlouhodobě ziskovou obchodní стратегії snadné není. Někteří brokeři na binární opce navíc manipulují s cenami, nevyplácí peníze a dopouští se dalších podvodných praktik, čímž vydělávání zcela znemožňují. Прото ніж při výběru brokera na binární opce důležité zohlednit zejména důvěryhodnost a pověst brokera.

Брокер IQ Option získal celou řadu ocenění, většinu za špičkovou obchodní platformu

IQ Option: Důvěryhodný брокер Нево podvod?

Pokud se podíváte na internetová diskusní fóra o brokerovi IQ Option, najdete převážně kladné recenze a hodnocení. Zejména na zahraničních webech najdete ale i stížnosti a kritiku. Klienti si stěžují například na dlouhou години на добу výběru peněz, zamítnutí žádosti o výběr nebo bezdůvodné zablokování účtu. Умови k celkovému році klientů ніж АПЛ počet stížností minimální.

Výběry peněz skutečně mohou trvat i několik dní, ovšem důležitější je, že брокер peníze vyplácí. Mnoho obchodníků, kteří si stěžovali na zamítnutí žádosti o výběr peněz, nemělo u IQ Option ověřený účet. У ověření účtu musíte brokerovi копію požadovaných dokumentů zaslat. Bez toho vám брокер na binární opce skutečně výběr neumožní peněz.

Někteří obchodníci tvrdí, že Джим брокер jejich účet bezdůvodně zablokoval. Брокер vám skutečně může obchodní účet zablokovat, ovšem pouze pokud porušíte obchodní smlouvu. Proto se musíte височіє храм Богоматері перед registrací důkladně seznámit s obchodními podmínkami, které брокер IQ Option uvádí na прямо на офіційному webu.

Každý брокер musí čelit kritice ze країни nespokojených klientů, kteří jej označují za podvod. Každá stížnost ale nutně neznamená podvodné jednání brokera. Obchodníci totiž často neznají nebo nedodržují obchodní podmínky a místo toho, аби uznali vlastní chybu, kritizují brokery. Ну druhou stranu u neregulovaných brokerů ніж riziko podvodných praktik opravdu vysoké. Regulovaní brokeři (tedy i IQ Option) jsou ovšem pod dohledem kontrolních orgánů, které podvody netolerují.

O kvalitě nabízených služeb jasně hovoří celkové statistiky brokera

Regulace a licence

Společnost IQ Option Europe Ltd., která působí v Evropě, podléhá regulacím kyperské komise CySEC. Kromě toho získala licenci mnoha evropských dohledových orgánů, včetně ČNB nebo FCA. Vklady klientů ze jsou zákona pojištěné do výše až 20 tisíc EUR proti úpadku brokera.

Vybrané autority, regulující brokera

Získání licencí není snadné a ne každému brokerovi se to podaří. Podvodným jednání by společnost IQ Option velmi rychle přišla o pověst kvalitního brokera, kterou si buduje od svého vzniku v roce 2013, ale také by přišla o licence.

Obchodování u regulovaných brokerů má ještě jednu výhodu. Pokud máte pocit, že se брокер dopouští podvodné jednání, můžete podat stížnost regulačnímu orgánu. U neregulovaných brokerů se v takových situacích nemáte na кохо obrátit a pokud брокер „zmizí“, své peníze už asi neuvidíte.

Napsat komentář Zrušit odpověď na komentář

Hledali jste

Nejnovější příspěvky

Napište nám

Схожі новини